Image

  Обробка призабойной зони насосами струминними

  Нами розроблена широка гамма насосів струминний що дозволяють виконувати з ними увесь широкий комплекс робіт в різних свердловинах і гірничо-геологічних умовах.

  Насос струминний НС-1.00.00.000- 0Х

  ТУ У 29.5-30785395-023: 2007 (НС-0102-003)

  Примітка:

  • Спосіб доставки у свердловину: Т (трубний), В (вставний), Г (гнучка труба).
  • Спосіб подання робочої рідини : П (прямій), О (зворотний).
  • Приєднувальне різьблення по ГОСТ 633-80.

  Наші насоси мають поліпшені гідравлічні характеристики що не допускають його роботу в режимі кавітації. Його конструктивні особливості дозволяють ефективно використати його при роботах у свердловинах з аномально низьким тиском пласта і збільшеною поглинальною здатністю, а також при роботі з важкими (в'язкими) нафтами.

  Особливості насоса струминного

  • Наявність автоматичного регулятора витратних характеристик;
  • Оптимальна кількість вставок.

  Імпульсно-хвилева дія з використанням насоса струминного здійснюється шляхом створення (практично миттєвого) зміни тиску на забої свердловини, що дозволяє впливати на пласти змінними, або знакозмінними тисками (чергування депресій і репресій)-циклічними депресіями. Циклічні депресії створюються шляхом: періодичної зміни тиску нагнітання робочої рідини на вході в насос струминний, періодичною зупинкою насосного агрегату.

  Технічна характеристика

  Максимальний тиск робочої рідини перед соплом насоса, МПа до 30
  Приєднувальні різьблення: різьблення НКТ 73В
  Частотний діапазон імпульсів тиску, Гц від 20 і нижче
  Амплітудний діапазон імпульсів тиску, МПа від 0 до 80

  Склад устаткування, схема обв'язування наземного і підземного устаткування, послідовність виконання робіт за технологією імпульсно-хвилевій дії з використанням насоса струминного робляться у відповідності СОУ 11.1-00135390-042 : 2007 Стандарт НВО "ИТИС", ВАТ "Укрнафта"-"Технологія дії на призабойную зону нафтових, газоконденсатних, газових і нагнітальних свердловин імпульсно-хвилевою дією".

  Режими роботи насоса струминного, програма управління його роботою вибираються і формується спеціалізованим програмним забезпеченням.

  Тривалість обробки насоса струминного визначається експрес-методом оцінки поточного стану фільтраційних параметрів ПЗП.

  Процес обробки насосом струминним фіксується свердловинним автономним манометром-термометром або усім спектром стандартних малогабаритних каротажних приладів.

  НВО «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І СИСТЕМИ»

  м. Київ, вул. Жмеринська, 1

  +38 097 208-5939